Klára Kaľesa Janíková

Aneb něco o mě.

Dlouho jsem byla buď princezna nebo saň.

Až jsem se dostala do bodu, kdy jsem pochopila, že jsem vším. Že nejsem buď a nebo. Že veškerá energie, kterou nese moje bytost je pouze v daném okamžiku znázorněna na určité straně škály. Ale to neznamená, že je špatně, jen je třeba ve stínové pozici a jde jen o to vrátit ji do normálu.

Takže co energeticky nesu?

Dary duše

Hlavní dary mojí duše jsou  Síla a Pravda
Můj druhý dar je Moudrost a třetí dar je Manifestace.

Díky této energetické kombinaci mám schopnost vynášet na světlo i tu nejhlubší pravdu, ale takovým způsobem, který je překvapivě jemný ve své síle. Moje práce je hladivá a přesto obrovsky silná a jasná.  Doplnění Moudrostí a Manifestací  pomáhá rozhýbat zatuhlou hmotu.  Je to krásné vidět, jak najednou se něco povolí odšpuntuje a člověk se může pohnout z místa. 

Jméno duše

Kaľesa

Původ duše

Mintaka.

Human desing

Z pohledu Human Desingu jsem Generátor s emoční autoritou. Profil 6/2

Benodis

Podle typologie Benodis jsem Přírodní bytost, Strážce rovnováhy a Ochránce jemných bytostí a inspirátorů. 2. kolo tvoření.

Nesu 89 % realizátorské energie a 11% inspirátorské energie. 

A právě to velké množství realizátorské energie je ten důvod, proč si tak dobře rozumím s hmotou. Tato energie je obrovsky výživná. Je silná jak dobře vyhnojené pole, které pomáhá semínkům klíčit a růst. Proto i moje světelné kódy, obrazy a moje energetické pole pomáhá opravdu prakticky dělat ty reálné kroky ve hmotě. 

Dlouho jsem nedokázala vidět co vlastně nesu a přišlo mi to jako šílený mix, ale teď už to naopak vnímám jako boží seskupení energií a užívám si to. 

Jednoduše řečeno moje duše je absolutní nezmar, nevyléčitelný optimista a někdy možná působí až jako kamikadze. Je neustále v roztančeném pohybu a nejvíc ze všeho touží roztančit všechny okolo.  Celou svou radostnou podstatou volá: „Pojďme se zvednout z těch židlí a užít si pořádnou vědomou párty jménem ŽIVOT. „

Kdo chce nahlédnout do ještě větší hloubky mé duše, může. Sdílím tu s vámi příběh mé úžasné duše. Je to intimní, dojemné a úžasné. Zprostředkoval Martin Uhlíř z Thea Benodis a hovoří v ženském rodě (jako TA duše).