Krása!
Mám radost, že společně prožijeme 3 kódovací týdny.

Startujeme 23. 5. 2022.

Ale už teď můžete začít kódovat. A to buď v členské sekci Dívej se vědomě, do které máte taky přístup, nebo s odměnou za sdílení. Níže na této stránce najdete fotoprůvodce pro lepší orientaci. 🙂

Jak to teď bude?

Dorazí vám pár e-mailů. První pravděpodobně dorazí e-mail od Simpleshopu, ten je pouze informativní o tom, že proběhla nějaká objednávka (i když za 0 Kč). Právě přes Simpleshop mám totiž nastavenou správu členských sekcí. Pak dorazí e-mail od WordPressu. Ten je DŮLEŽITÝ, najdete v něm své přihlašovací údaje i přístupový link.

A pak už můžete nakouknout.

Pak už vám nic nebrání v tom nakouknout dovnitř. Kliknutím na odkaz se dostanete na rozcestník mé členské platformy. Je tam pro vás zdarma nachystaná 3 týdenní série, která odstartuje 23. 5. 2022 a taky máte přístup do členské sekce Dívej se vědomě, takže se hned můžete pokochat a něco si odnést.

A nezapomeňte se přidat do fb skupiny (Třítýdenní série světelných kódů pro otevření našeho vnímání). Bude tam každý týden vlákno pro vaše postřehy, dotazy i zatuhliny, na které vám budu moci stáhnout kód živě přímo pro vás.

Foto průvodce pro lepší orientaci