Již se nelze přihlásit.

3 týdenní série světelných kódů
pro otevření našeho vnímání
ZDARMA

Cítíte je? Volají vás i přesto, že tomu nerozumíte?

Světelné kódy jsou úžasné, tak trochu záhadné a především velmi silné. Když jim umožníme na nás působit, tak mohou neskutečně akcelerovat mnohé změny uvnitř nás.

Co jsou zač?

Jednoduše řečeno jsou to vibrace, které nesou původní zdrojové informace. A tato vibrace je zachycena nějakým konkrétním způsobem, který daná bytost (stahující tyto kódy přímo ze zdroje) zprostředkovává.
Já osobně stahuji světelné kódy zatím třemi způsoby. Světelnou řečí, písmem a zpěvem. V této sérii ode mne dostanete světelné kódy v podobě světelného písma a světelné řeči a to ve velmi praktickém balení, jako jsou tapety na mobil i PC, MP3 nahrávky a materiály k tisku. 🙂

Dovolte jim vás posílit.

Přišel ke mě velmi výrazný impuls abych vyzářila světelné kódy k co nejvíce bytostem. Teď! Přesně teď je to velmi důležité. A tak vznikla tato 3 týdenní série se světelnými kódy pro otevření našeho vnímání, kdy je na sebe může nechat naplno působit každý, koho si zavolají.
Tato série je zcela zdarma pro všechny bytosti, které chtějí.

Odměna pro odvážné.

A protože vnímám i určitou naléhavost toho, aby se kódy opravdu dostaly k co nejvíce bytostem. Mám ještě odměnu pro všechny odvážné duše, které budou sdílet tuto pozvánku na svém facebooku. A to sérii kódů, které pomohou otevřít váš potenciál.

1. Kód na rozpuštění rodové zátěže, všech bloků, strachů a zatuhlin v tvém těle, které brání využití maximálního potenciálu tvého těla i duše. (Tapeta na mobil i PC a nahrávka v MP3, smyčka kódu v MP3 a materiály k tisku.)

2. Kód propujujíci tělo a duši na maximální úroveň a sladění jejich společného potenciálu.(Tapeta na mobil i PC, nahrávka v MP3, smyčka, materiály k tisku)

Témata jednotlivých týdnů

✨1. Týden bude očistný, podíváme se na traumata, bloky, rodovou zátěž. Pochopíme paměť našeho těla a rozpustíme co bude třeba.

✨2. Týden bude o pochopení a důvěře, budeme pracovat s vesmírnými zákony. Nakódujeme čistou vibraci dílčích zákonů a tím je fakt uzříme, hluboko pochopíme a dostaneme se do důvěry.

✨3. Týden bude ve znamení nekonečného potenciálu, nekonečného růstu. Kreativity, radosti, zvídavosti, tvořivosti a hravosti.

mí spříznění klienti

Začínáme 23. 5. 2022