OBJEDNÁVKA
Šestitýdenní série světelných kódů pro BOHATSTVÍ
VIP verze

Shrnutí, zakoupením VIP verze získávám:
✨ vše co v základní verzi
✨ 4 týdny navíc pro individuální kódování 
✨ 1x týdně VIP LightStream s individuálními kódy
✨ 1x hromadná (pouze pro VIP) živá kódovaná meditace
✨ 1x týdně osobní konzultace pro zvědomění procesů a přípravu pro VIP LightStream a to:
💃 1x za 14 dní osobní konzultace s elfovílí koučkou Terezkou  
💦 1x za 14 dní osobní konzultace s transformátorkou vody Hankou 
 
✨ Individuální série 4 kódů na míru, kterou poskládáme v průběhu podle toho, kde objevíme největší záseky a pojede se pak po skončení šesti týdnů další 4 týdny.
 
✨ Nakódování 1 vašeho produktu. (Zahrnuje kód pro přitáhnutí spřízněných klientů pro daný produkt, kód vyjadřující emoci, kterou chcete podpořit a kód na neutralizaci haterů.)
 
✨ Osobní kód vlastní esence.
 
✨ Ceremonie se světelným požehnáním pro vaši cestu. 2 denní živé setkání na nádherném místě v Rychlebských horách s večerní světelnou ceremonií. (Ubytování ve vlastních stanech, celodenní strava v ceně, lokální a bio kvalita.)

Cena: 44444 Kč

+ dárek pro prvních 20 🙂

Prvních 20 přihlášených ode mě dostane ještě světelný budík. Nádhernou píseň úsvitu, která nese energii nového začátku. Každý den je posvátný čas ve kterém můžeme tvořit zde ve hmotě. Každý den se můžeme rozhodnout a být. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Tešíme se!

Tento program nenahrazuje lékařskou, psychologickou či psychiatrickou péči. Nedoporučuji vstupovat do tohoto programu, pokud máš diagnostikovanou jakoukoliv psychickou poruchu nebo jsi v péči psychologa či psychiatra. 

Úspěch každé z klientek záleží na mnoha faktorech (odhodlanost, konzistence, dělání příslušných reálných kroků apod.). Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáš vlastní zodpovědnost za dosažení požadovaných výsledků.