"Jo, jo hospodářství, to jsou galeje..."

Taky už jste to někdy slyšeli?

 • Láká vás život na statku, ale máte strach, že toho na vás bude moc?
 • Bojíte se, že ta pověstná dřina vám ani neumožní se z farmaření radovat?

Užívejte si své hospodářství!

Cesta ke spokojenému farmářskému životu existuje. 

Možná se bojíte, že spadnete do hospodářského kolotoče a zjistíte, že si to vlastně vůbec neužíváte.

 

V těhotenství a po porodu jsem si na vlastní kůži vyzkoušela, jak může být péče o hospodářství náročná.

Náš sen jsme si začali plnit na hospodářství u mých rodičů. Měli jsme v plánu vytvořit vícegenerační hospodářství s výhodnou možností "střídavé péče".

Toto hospodářství bylo tvořeno s nadšením a entuziasmem, ale vůbec se nepočítalo s tím, že by ho někdy musela zvládnout těhotná žena, nebo maminka s miminkem.

Rozhodli jsme se tedy začít znovu a jinak.

Našli jsme způsoby, jak vytvořit hospodářství o které se člověk stará s radostí. Prostě proto, že na to má čas a energii. 

 

A chci vás to naučit, protože to stojí za to. 

Vytvořila jsem e-book.

Farmařím! A baví mě to!

Objevte kouzlo efektivity a začněte si naplno užívat krásy farmaření.

Co se v něm dozvíte?

Objevíte koncept vašeho hospodářství.

Je důležité vědět, co přesně chcete, takže to pořádně prozkoumáme.

Pochopíte zásadní principy, které jsou pro příjemné hospodaření nezbytné.

Zjistíte, jak můžete využít centralizaci a zónování pozemku, pro váš prospěch.

Naučíte se spoustu vychytávek a tipů pro snadný chov zvířat.

Zaměříme se na ty, co se chovají nejčastěji. A to na drůbež, v čele se slepicemi, králíky a malá pastevní zvířata, tedy ovce a kozy.

Pro koho je vhodný?

E-book se hodí všem, co plánují hospodařit, případně i těm, co už hospodaří, ale nejsou se svým hospodářstvím úplně sladěni. 

Velcí zemědělci, pro vás to asi nebude. Je to o farmaření v malém, žádné dotace ani traktory... 

Představte si, že můžete ráno vstát a mít do 15 minut hotovou péči o zvířata a domů si donést čerstvě nadojené mléko. 

Dobře promyšlený koncept hospodářství vám ušetří nejen čas a nervy, ale poznáte to i na své peněžence. 

A v ušetřeném čase si brzy budete chtít postavit "kochací" lavičku u nejbližšího výběhu.

Protože jsem zastánkyně toho, že nejlépe se učí příkladem. Dala jsem do e-booku maximum toho, co je v digitální podobě možné.

Celý je protkán fotkami a obrázky, které přibližují probíranou tématiku.

Najdete v něm 14 videí s praktickými ukázkami a dokonce i nějaké to inspirativní video. 

Své zkušenosti vám předám v 9865 slovech, na 83 stránkách, rozdělených na 10 kapitol. Většina kapitol je zakončena soupisem akčních kroků pro maximální efektivitu. 
E-book vám dorazí i v mobilní verzi, pro snadnější čtení na displeji telefonu. 

Cena tohoto e-booku je 540 Kč.

Za tyto peníze si můžete koupit jeden balík sena, dva chlazené králíky ze supermarketu, zajít si s partnerem na oběd nebo je můžete vložit do informací o tom, jak vykročit na cestu, která vede ke krásám farmaření. 
Ta cesta se jmenuje efektivita. 

Láká vás to, ale stále si nejste jistí?

 • Co když podle e-booku nezvládnu vybudovat případně upravit své hospodářství?
  E-book je psaný velmi srozumitelně a všechny důležité tipy vysvětluji na konkrétních příkladech. Mnoho z nich je doplněno i praktickou video ukázkou. Opravdu věřím tomu, že pokud se budete řídit radami uvedenými v e-booku, vybudujete hospodářství, které vás bude těšit každý den.
 • Nemohu si tyto informace najít na internetu zdarma?
  Informace o chovu jsou na internetu nejčastěji dostupné buď v zootechnické mluvě (to znamená spoustu čísel a tabulek) a nebo ve formě internetových diskuzí. Ale samozřejmě můžete hledat a třeba najdete. Já v e-booku předávám hlavně své zkušenosti a ty na internetu nenajdete.
 • Má e-book opravdu takovou hodnotu?
  Věřím, že správně použité informace z e-booku mají hodnotu vyšší. Mohou vám totiž pomoci opravdu začít hospodařit. Mnoho z těch které to láká, totiž ve skutečnosti nikdy nezačnou a nebo začnou a záhy rychle skončí. Netuší pořádně do čeho jdou a neví na co se mají zaměřit. A to já vám ukážu.

A co když se vám to opravdu nebude líbit? Co když zjistíte, že jste očekávali něco jiného?

Opravdu mi záleží na tom, abyste byli spokojení. Takže mám pro vás třicetidenní záruku vrácení peněz. Pokud se vám e-book nebude líbit, bez dalších otázek vám vrátím peníze zpět.

K e-booku získáte navíc ještě tyto skvělé bonusy!

 • 1
  Pracovní listy k e-booku.
  Pusťte se hned do akce, ale vezměte to už od začátku za správný konec. Napřed se společně zamyslíme, nad zásadními otázkami a z nich pak vytvoříme koncept vašeho hospodářství.

 

 

 

 

 • 2
  Mini e-book Jak na stavby, stavbičky a ohrady
  Užitečné rady a postupy, díky kterým si zvládnete snadněji vytvořit vše potřebné pro vaše hospodářství.

 

 

A ještě jedna absolutní pecka na závěr!

Zakoupením e-booku si nekupujete pouze elektronickou knihu s videi a bonusy. 

Získáváte také doživotní aktualizaci zdarma!

E-book už četli první čtenáři a tady jsou jejich reakce.

Ačkoli jsem před přečtením e-booku trochu váhala, jestli je to e-book pro mne, když už své hospodářství mám, po přečtení jsou mé pochybnosti pryč. I pro zkušenější hospodáře je velmi přínosný, protože je přiměje zastavit se a zamyslet se nad tím, jak to dělat ještě lépe a s menším úsilím. E-book je skvělým čtením pro všechny, kdo s hospodařením začínají a nebo se na to chystají.

Našla jsem v něm praktické informace o chovu běžných hospodářských zvířat, ale na rozdíl od ostatních chovatelských příruček Klárka ukazuje nejen JAK, ale také PROČ. Názorná videa ukážou i začátečníkovi, jak na některé odbornější práce spojené s chovem. Velmi oceňuji i to, že e-book je psán z ženské perspektivy. Užitek z něj budou mít nejen ženy - farmářky, ale i muži - hospodáři, kterým ženský pohled pomůže budovat hospodářství skutečně pro celou rodinu a ne jen pro namakané svalovce s neomezeným volným časem. E-book bych doporučila každému, kdo zvažuje, buduje nebo již má své hospodářství a zároveň chce, aby hospodaření byla hlavně radost a ne dřina.

Lenka Voštováwww.lenkavostova.cz

E-book Farmařím! A baví mě to! je volba číslo jedna. Jsem vášnivá pěstitelka, co má v chovu hospodářských zvířat zmáknutou teorii, ale praxe je ta tam. Zatím jsem k chovu nedospěla, či co. Popravdě řečeno, jsem knihu otevírala s otázkou v hlavě, co by tam asi tak mohlo být? Je tam toho opravdu hodně! Kniha je napsaná jasně, stručně, žádné chození kolem horké kaše. Každý začínající farmář by si jí měl přečíst. V knize je mnoho rad a tipů, jak si hospodaření zjednodušit, urychlit a následně si vše užívat. A to je to nejdůležitější!

Ing. Lucie Hulováwww.luckyzelenina.cz

Když se mi znelíbí pražský život, utěšuji se vždy myšlenkou, že je to aktuální cesta, která vede k životu za městem. K životu na nějakém statku, na farmě, tam já stále cítím, že míříme.

Když jsem dostala do ruky tento e-book, byla jsem zvědavá, ale přiznávám, že jsem toho moc neočekávala. Opak byl ale pravdou a s každou další stránkou jsem věděla, že až jednou moje cesta z města nastane, bude to můj průvodce novým životem. Klárka pečlivě a přitom neuvěřitelně srozumitelně shrnula všechny informace, zkušenosti, rady a tipy tak, že se do farmaření může pustit ze dne na den kdokoliv.

Mohu vřele doporučit každému, kdo jen uvažuje o farmaření nebo už začal a nejde vše třeba tak hladce, jak si představoval.

Tereza Rychtarikovawww.naruby.life

V e-booku jsou rady, které pomohou lidem nejen v začátcích, ale i když už s chovem začali. Osobně znám starost o zvířata i z té druhé a mnohdy náročnější stránky. 🙂 Oceňuji, že Klára krásně a přehledně na jednom místě shrnuje rady a doporučení pro opravdový a jasný postup při zakládání a uchovávání chovu. Využívá nejen nových přístupů, ale zprostředkovává i starou moudrost získanou zkušeností našich předků. Tato tradice byla u mnohých lidí přerušena a to, co lidem dřív přišlo samozřejmé, je často dnes zapomenuté. Musíme se tak znovu učit, jak dělat věci logicky, přirozeně a hlavně s citem.

Celé dílo je zabalené do příjemné grafiky, kterou oživují vlastní kresby autorky. Doplňkové video-návody krásně ukazují, jaké výhody skýtá tento moderní formát oproti „klasické knize“. Autorka vše doplnila ještě bonusy, které se postarají o to, že zákazník má dobrý pocit z toho, co za své peníze dostal. I díky svým zkušenostem mohu konstatovat, že autorka ví, o čem mluví a umí to i srozumitelně předat bez zbytečné idealizace. Přitom z každého jejího slova čiší láska ke zvířatům i ke zvolenému způsobu života.

Petra Fetrováwww.zahradaspetrou.cz

Kupte si e-book hned teď.

Nečekejte na to až přijde ta správná doba. Nezařaďte se do té obrovské skupiny lidí, co jen mluví o tom, jak by se jim líbilo žít na hospodářství, ale přitom nikdy neudělají ten první krok. 

Berte toto, jako první krok k vašemu vysněnému hospodářství.

A pusťte se do toho!

Držím vám palce!

Potřebujete pomoc?

Napište mi na krasna.farmarka@klarajanikova.cz nebo volejte na +420 603 584 219.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.