CHYBÍ VÁM LOGO PRO VÁŠ PROJEKT?

 

 

ORIGINÁLNÍ KRESBY

PRO VAŠE

ORIGINÁLNÍ PROJEKTY!

 • LOGA
 • ILUSTRACE
 • SVATEBNÍ OZNÁMENÍ
 • KRESBY PRO REKLAMU

 

 

Dovolte si,

VRÝT SE DO PAMĚTI,

kresleným originálem.

 

 

A kdo vlastně dává život vašim představám?

Jsem Klára (raději Klárka) a kreslím prvně srdcem a až poté tužkou v ruce. 

Jak je to s cenou?

LOGO - ZÁKLADNÍ

1150 Kč

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

od 800 Kč

(podle náročnosti)

 

 

Další kreslící služby

300 Kč/hod.

V CENĚ:

 • 3x návrh tužkou
  Většinou to stačí k tomu aby se představy vyjasnily.
 • Dílčí překreslování a úpravy daného obrázku.
 • Digitalizaci obrázku včetně textů.
 • Logo obdržíte ve formátu PNG. s průhledným pozadím.

 

 

 

V CENĚ:

 • Dílčí návrhy tužkou až do doladění návrhu.
 • Jednotlivé obrázky samostatně ve formátu PNG. s průhledným pozadím pro další vlastní použití.
 • Svatební oznámení včetně všech textů ve formátu PDF. nachystané k tisku.

 

 

 

 

 

 • Individuální domluva.
 • Pro konkrétní představu.
  Pokud kreslím sama pro sebe, tak většinou nekreslím obrázek výrazně déle než půl hodiny. Mnohdy do 20minut pak mívám hotovou i digitalizaci obrázku. Vždy ale záleží na náročnosti dané kresby. Při spolupráci bývá nejnáročnější právě vyjasnění představ a doladění návrhu. Následný finiš a digitalizace už je jen třešinkou na dortu.

Chcete vidět víc obrázků?

Dobře, tady jsou.

Mám spokojené klienty?

 

 

Skvělé logo je základ, podle něj vás zákazníci poznají, nastíní, čemu se věnujete a jak to děláte. Takové logo ale nenajdete na ulici. Naštěstí jsem potkala Klárku, která dokázala hravě a poutavě ztvárnit představy o logu, podle něhož poznáte můj blog propagující urinoterapii. Logo dostatečně návodné a přitom ne obscénní. S Klárkou je skvělá spolupráce, nacítí se na projekt, pro nějž tvoří, vyslechne a zohlední požadavky, nestěžuje si, když je pořád dokola měníte. A když se do toho dá, je nečekaně rychlá!

Díky

Bětka
Bětka Vintrováhttps://lekarnickavnas.cz/
Milá Klárko,

S Tvojí prací jsem byla velice spokojená, proto Tě moc ráda doporučím dál.

Když jsme se tenkrát s Marem rozhodli, že si otevřeme vlastní podnik, bylo nám jasné, že název (a logo) by mělo být krátké, výstižné a dobře zapamatovatelné. Jako název jsme zvolili U Hrocha, což jsme vymysleli poměrně rychle, ale o logu jsme představu neměli skoro žádnou. Jen aby tam byl tlustý usměvavý hroch. :-) Již tvůj první hrubý návrh nás oba nadchnul! Jsem moc ráda, že jsme ti už tenkrát nechali volnou ruku, protože se nám to vyplatilo. I jídeláky jsi nám udělala ve stejném duchu, prostě krása. Na spolupráci se mi nejvíc líbila tvoje rychlost, nápaditost a kreativita. Stačilo zavolat, co bych zhruba chtěla a ty jsi dělala zázraky. Třeba ty plachty, co si vymyslel Mara, kde jsem neměla ponětí, co tam napsat, jsi zvládla bravurně! Takže komu bych tě doporučila? Všem! A hlavně těm, co nemají jasnou představu a chtěli by s tím pomoci. I nám jsi na začátku ukázala více návrhů, ale ten jeden byl prostě náš! :-)

Moc děkuji!

Iveta
Iveta Chvátalová

 

 

 

 

Milá Klárko,

jako tvoje velmi kritická sestra musím přiznat, že jsem se ze začátku obávala svěřit ti takový veliký úkol, jako naše svatební oznámení. Ale poté, co se ke mně z některých nejmenovaných stran doneslo, že by bylo lepší si ho objednat, jsem se musela zachovat jako mladší sestra a postavit se do opozice proti celému světu! Ano, moje sestra nám nachystá oznámení! Bez holubiček, bez krajek, bez zamilovaných citátů. Zadání bylo jasné! Nakreslit oznámení, které nás bude vystihovat, bude ve žluté a bude se otevírat jako malá knížečka.

A víš ty co? Ono se to povedlo! Udělala jsi oznámení, ze kterého je patrné, že jsme jiní, originální a sví. Udělala jsi oznámení, kterým říkáme: bereme se, protože se máme rádi, bereme se vším, co k tomu patří. S tím, že můj muž bude trávit čas v garáži a já pravděpodobně adoptuju dalšího psa, nebo budu mít nějaký jiný praštěný nápad. Oznámení, ze kterého je jasné, že naše cesta nás teprve čeká. Naše cesta, na kterou se vydáváme spolu my dva a náš pes. (A ti, kteří nepoznají, že ten králík je naše milovaná Malá. Ti opravdu nemají na naší svatbě co dělat!)

Zajímají tě reakce? Oznámení se snažíme rozdávat osobně. Převažuje jeden typ reakce. A to taková, že naše oznámení je stylové, veselé a hravé. Stejné jako jsme my a stejné, jako bude naše svatba.

Takže pro všechny, kdo se bojí nebo obávají, svěřit do rukou mojí sestře. Vzkazuji Vám, nebojte se. Pokud jste jiní originální a sví. Věnujte jí svůj čas, důvěřujte jí. Ona Vás (mile) překvapí!
Ela Dítě

Udělejte první krok k originálním ilustracím a napište mi. :-)

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Ať krása a originalita září nejen z našich srdcí!