• Láká vás používání vlastních kreseb, nákresů a schémat ve své tvorbě?
 • Chcete zaujmout originálními doplňky na vlastním webu?
 • Nebo si prostě jen chcete vyrobit vlastní kreslené svatební oznámení, či originální dárkový poukaz?

Ukážu vám, že je to jednodušší než byste čekali! :-) Více ve videu:

Má vlastní cesta k digitalizaci ručně kreslených obrázků nebyla ani rychlá ani snadná.

Ale dnes už to umím. Převod obrázku z papíru do počítače a jeho následné úpravy mi zaberou jen pár minut. 

Mám pro vás video návod, ve kterém vás naučím vytvořit si vlastní vektorizované obrázky pomocí tužky a programu Inkscape. 

Program Inkscape je zcela ZDARMA!

Žádné další investice, žádné grafické tablety, nic podobného. 

Co se naučíte:

Jak má vypadat vhodný obrázek.

Ne každý obrázek je vhodný pro digitalizaci a další úpravy. Ukážeme si, co budete pro kreslení potřebovat, jaké náležitosti takový obrázek má mít a na co je dobré dát největší pozor.

Jak obrázek upravit.

Obrázek společně převedeme do počítače a provedu vás všemi potřebnými úpravami. Naučím vás pracovat s jediným vektorovým editorem, který je dostupný ZDARMA.

Jak obrázek používat.

Vysvětlíme si jednotlivé rozdíly mezi různými formáty a typy obrázků, ukážeme si jejich praktické použití. A to od ikonek až po velkoplošný tisk.

Jak tvořit vlastní autorskou grafiku.

Naučíte se vytvořit z vlastních kreseb vektorové obrázky, které už snadno použijete pro další účely. Můžete zkrášlit vlastní web, své produkty, bannery, letáky, potěšit okolí originálním přístupem, který se dobře vryje do paměti.

Představte si, že můžete do své tvorby vnést lehkost, vtip a svůj autorský rukopis jedinou kresbou. 

Že můžete mít vlastní kreslené logo, které bude mluvit za vás a vytvoříte si ho sami a zdarma.

Že se hluboce zapíšete svým klientům do paměti a už vás z hlavy nedostanou. 

 

 

 

 

Kolik vás to bude stát?

Své zkušenosti vám předám za:

350 Kč

Za tuto cenu malého nákupu získáte zkušenosti, které jsem sbírala postupně několik let. Získáte je seskládané do návodného pdf obsahujícího 4 výuková videa. 

Láká vás to, ale stále si nejste jistí?

 • Nemohu tyto informace najít na internetu zdarma?
  No řeknu vám, je to dřina. Zabere to šílené množství času a stejně nenajdete úplně všechno. Na internetu existují tutoriály a návody, ale nejvíc připomínají hodinu informatiky. Učíte se postupně, co které tlačítko znamená a výsledkem hodinového videa je mnohdy zakřivená čára. Většina návodů se zabývá kreslením uvnitř programu a nepracují s ručně kresleným obrázkem.

  Inkscape bohužel není úplně intuitivní program, sama jsem s ním z počátku dost bojovala a za takovýto návod bych byla úplně nejvděčnější. Ale když se s ním naučíte, je to pak už paráda. :-)
 • Co když tomu nebudu rozumět. Zvládnu to i když nejsem moc technický typ?
  Návody jsem se snažila dělat přehledně a jasně. Navíc pro vás mám bonusové video, ve kterém budu odpovídat na nejčastější dotazy a toto video budu pravidelně aktualizovat.
 • Má návod opravdu takovou hodnotu?
  Cenu návodu jsem schválně nastavila právě takto. Myslím, že je dostatečně nízká, aby byl návod opravdu dostupný a zároveň dostatečně vysoká, abyste ho už docenili. Naučíte se opravdu zajímavý způsob, jak pracovat se svou kreativitou a dostanete možnost se autorsky vyřádit. :-) A to určitě stojí za to. PS: Za tuto cenu, vám nikdo nic nenakreslí... ;-)

A co když zjistíte, že to opravdu není pro vás?

Záleží mi na vaší spokojenosti. Proto, mám pro vás čtrnáctidenní garanci vrácení peněz. :-) Pokud se vám návod nebude líbit, bez dalších otázek vám vrátím peníze zpět. 

K návodu dostanete jeden užitečný bonus.

A to video, ve kterém budu odpovídat na vaše nejčastější dotazy. Toto video budu průběžně aktualizovat a přidávat nové odpovědi. :-)

Jaké jsou reakce těch, co už to vyzkoušeli?

Tajně jsem doufala, ze mi Klářin návod ukáže, jak dostat ručně dělané kresby do digitální podoby k dalšímu použití. To se povedlo na jedničku! A co víc! Jako kreslícího antitalenta mě to navnadilo odhodit stud a strach a opravdu to zkusit! Otevřu svou kreativní duši a těším se, co se zrodí. Doporučila bych ho v první řadě sobě a všem těm, kteří mají chuť začít se kreativně vyjadřovat, ale mají zábrany a obavy. V návodu jsou jasně a stručně popsané základní principy a techniky, jak představu dotáhnout do zdárného (digitálního) konce :-) Vzhůru do toho!
Anna Pacevováhttps://mygreenovi.cz/
„Kreslím, kreslíš, kreslíme“ je detailní a propracovaný návod k tomu, jak si vytvořit vlastní obrázek či logo pomocí tužky a programu Inkscape. Během půl dne jsem byla schopná vytvořit svůj první vektorový obrázek, aniž bych s tím měla jakoukoliv předchozí zkušenost. Klárka mě provedla všemi kroky tak detailně a příjemně, že jsem pokračovala v práci bez přerušení, dokud jsem neměla v počítači uložený výsledek 😊 Doporučuji návod všem, kdo chtějí mít svůj osobitý styl ve svých online produktech.
Vendula Peckováhttps://vendulapeckova.cz/
Jsem moc ráda, že jsem měla příležitost si tímto kurzem projít. Myslela jsem si, že aby moje kresby nějak vypadaly, musím toho ještě hodně dohánět, ale s úpravami, které vás Klára v tomhle kurzu naučí, vypadá snad každá kresba jako od profesionála. Kurz doporučuji každému, kdo rád kreslí, nehledě na to, co si o svých kresbách myslí. Díky snadným krokům, které se v kurzu naučíte, si už svoje logo vážně dokážete namalovat sami.
Anna En Sladkáwww.annaen.cz

Kupte si tento návod hned teď!

Udělejte si radost, naučte se něco nového a nechte rozproudit svou kreativitu!
Vaše další projekty vám za to poděkují. :-)

Držím vám palce!

Potřebujete pomoc?

Napište mi na krasna.farmarka@klarajanikova.cz nebo volejte na +420 603 584 219.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.