Certifikovaná transformační koučka a mentorka pro podnikatelky, která se už 14. rok aktivně věnuje přímému prodeji a síťovému marketingu. Sama získala než 1000 klientů a v rámci síťové spolupráce kvalifikovala 3 firemní vozy. Pochází z Prahy, žije ve Východních Čechách, je maminka 3 dětí. 

Miluje cizí jazyky, cestování a podporování lidí v jejich růstu. Původně vystudovala litevštinu a lotyštinu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a pracovala na lotyšském velvyslanectví.  9 let se pohybovala ve finančním poradenství a po odchodu z tohoto segmentu se věnuje pouze oblasti investic a zdravého životního stylu. Je autorkou online koučovacího programu Prodávej (se) s lehkostí, ve kterém podporuje podnikatelky, aby získaly lehkost a radost v prodeji vlastních produktů a služeb nebo v multilevel marketingu.

Aktuálně píše knihu Kvantový skok v MLM a vede stejnojmenný roční program. Propojuje živou spiritualitu s klasickými přístupy v podnikání a miluje brainstorming a neomezené možnosti. Lucie je vizionářka s obrovskou láskou k lidem. Jejím snem je vybudovat síť moderních vzdělávacích center pro děti i dospělé s otevřenou myslí a srdcem.

Odkazy: