Odměna za sdílení pozvánky k třítýdenní sérii

Kód který vytváří energetickou kotvu. Stabilní energetický sloup o který se můžeme pevně opřít. Úžasně uzemňuje i napojuje zároveň. Můžete si ho představit jako strom, který vytváří pevné kořeny a stabilně propojuje se Zemí a hmotou. A zároveň jako sloup světla, skrze který se napojujete na své vyšší já a dokážete přijímat jemnější energii a inspiraci. 

Skrze světelný sloup k vám teče energie, kterou díky perfektnímu uzemnění dokážete předávat do hmoty. 

Video, tapety, mp3, mp3 smyčka a kódy k tisku.
1a

Sdílej pozvánku na svém fb profilu

Pomoz mi zvýšit dosah mé pozvánky. Dej mi třeba smajlíka do komentáře a sdílej pozvánku k této sérii na svém fb profilu. Stačí kliknout na tlačítko níže, které v novém okně otevře příspěvek s pozvánkou, dát mi tam komentář a pak dát sdílet. 🙂 Samozřejmě pokud mě sledujete na fb můžete sdílet přímo z mé stránky (ne ze skupiny). 🙂 Tento odkaz vás přesměruje přímo na příspěvek s pozvánkou.

Odkaz se otevře v novém okně. 

podpis mojí duše

Vyplň formulář a zadej tam svůj fb profil

Vyplnění formuláře je zásadní pro to, aby se k vám odměna v pořádku dostala. Je potřeba zadat svůj fb profil. A formulář odeslat.

3 a

Zpřístupní se Energetická kotva

Pak se již v členské sekci otevře přístup k Energetické kotvě. Dorazí vám email, který vás navede. Ale dostanete se k ní i sami přes členskou sekci. Stačí na mém webu klarajanikova.cz kliknout v menu na přihlášení - tím se dostanete na rozcestník členských sekcí - a pak najet na sekci Sólo kódy k prodeji.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.