Děkuji za vaši důvěru
Teď nás společně čeká sabotérské turné

Přidejte se do FB skupiny
Klára Kaľesa Codes - Dívej se vědomě

  • zde bude probíhat veškerá podpora
  • tady najdete všechny aktuality

Nově, vzhledem ke změnám a omezení ohledně vysílání třetích stran na FB,
budou vysílání probíhat na YouTube.
Pozvánka s odkazem na vysílání vám vždy dorazí e-mailem.

Takže, ať máte přehled a nic vám neuteče přidejte si do kontaktů tuto adresu. Jinak emaily najdete pravděpodobně ve složce hromadné, nebo promo.

klarka@klarajanikova.cz

Vzhledem k tomu, že s registrací se vám zpřístupnila i členská sekce, tak zde máte video jak se na členské platformě orientovat. Design webu se od natočení již proměnil, ale jinak je vše stejné.

10m

Další informace vám dorazí na email

Protože souběžně s registrací se vám zpřístupnila i členská sekce s obsahem zdarma dorazí vám během chvíle několik emailů. Jeden bude mít odesílatele wordpress@klarajanikova.cz a v něm budete mít vygenerovány přístupy do členské sekce, v této členské sekci pak budete mít přístup k materiálům. V dalším emailu se dozvíte podrobnější informace o sérii. Ten dorazí z emailové adresy: klarka@klarajanikova.cz

Odměna za sdílení pozvánky

Úplná kódující novinka. Kotvící integrační kódovaný propis skrze hluboké uvolnění.

Univerzální integrační praxe, která bude intenzivně podporovat propsání nové zkušenosti do maximální hloubky a zároveň se podílet na integraci do buněčné paměti.

spřízněné duše točící bílá

Již tradičně mám nachystanou odměnu za sdílení pozvánky na tuto sérii. Jak to udělat aby se k vám dostala se dozvíte níže.

Začínat budeme 10.5. světelnou cestou
těším se na vás