Projev sebe sama tak,
ať ti realita odpovídá.

Tak se jmenuje moje nová 3 týdenní kódující série.
A více než po roce, otevírám možnost prožít si takto intenzivní kódující zkušenost ZDARMA.

Silná transformační linka

První týden začneme silnou transformační linkou. Zamakáme na tom, aby se odblokovala místečka, která nám brání se ryze projevovat a tím i naplno prožívat sebe a své BOHAtství.

Radost prožívaná v těle = realita, která nám odpovídá

Druhý týden vezmeme tyto transformované kousky a půjdeme je ukotvit do těla. Teprve pevné dosednutí nám dává možnost procítit je v plnosti a radosti, tak aby nám realita mohla takto i odpovídat.

Já jsem

Poslední týden bude ve znamení toho JÁ JSEM. Protože to je to nejvíc. To je to, co úplně stačí. Pokud začínáme tvořit z bodu JÁ JSEM, je to prostě božská tvorba, na kterou nám bude božsky odpovídat i naše realita.

Celé 3 týdny ZDARMA

I kódování potřebuje nějaký čas a řád. Tato série obsáhne tři týdny, každý týden budeme kódovat konkretní téma jedním kódem.

Plné kombo kódovacích materiálů

To, že něco nabízím zdarma, pro mě neznamená žádnou osekanou demo verzi. Dostanete vše v plné kvalitě. A to včetně členské sekce s videi a materiály ke stažení.

Ve skupině se to lépe táhne

Budeme kódovat ve skupině, kde je už mnoho kódujících matadorů. A tentokrát nás bude společně pracovat určitě víc než 1000 a to už bude pořádná energie a zároveň obrovská podpora.

Kódování??? Co to jako je?

Aneb Light Codes, Light Language
- transformační nástroje nové doby.

Jmenuji se Klára Kaľesa Janíková a jsem organizátorkou této 3 týdenní kódovací jízdy zdarma.  

Osobně se věnuji aktivní práci se světelnými kódy. Zpracovávám je do podoby, která je vhodná pro naši denní praxi. Tvořím z nich tapety na mobil i PC a mp3 nahrávky. Kódovací praxí provázím stovky lidí v mé komunitě a v tematických sériích. 

LightCodes a LightLanguage jsou pro mě nejefektivnější transformační nástroje, které v dnešní době máme k dispozici. Dokáží velmi silně pracovat na úrovni podvědomí i těla. Jsou silnými energetickými nástroji, které pomáhají tisícům lidí po celém světě. 

Sama se je snažím předávat co možná nejnormálněji, ač ne vždy je to jednoduché.  😀 

path1031

Představte si, že máte nástroj, který dokáže efektivně sáhnout přesně tam, kam potřebujete.

Který pracuje v té úplně primární vrstvě vaší bytosti, v takové hloubce, kde ta práce je absolutně nejefektivnější.

g1017

Světelný kód

Světelný kód je zdrojová energie, zachycena skrze zprostředkovatele sem do hmoty. Může mít různé podoby.

Já osobně stahuji kódy ve formě světelného písma, řeči, zpěvu a pohybů rukou. Mám ráda věci účelné a praktické, proto světelné kódy, které stahuji vkládám do praktické podoby. Tvořím zejména tapety na mobilní telefony a PC a MP3 nahrávky.

path1031

Vše je ENERGIE

Dobře víme, že vše je energie. Že vše nějak vibruje. Pojďme s tím pracovat EFEKTIVNĚ díky kódování. Nechme na sebe cíleně působit konkrétní vibraci a tím programujme svoji bytost. Stačí pravidelně pár minut denně.

Co bude součástí?

Členská sekce + fb skupina

Série bude probíhat v uzavřené fb skupině a všechny materiály přehledně najdete v členské sekci.

Instrukce v e-mailu

To poslední co bych si přála, je vás zahltit. Proto budete mít vše dávkováno postupně a vždy budete vědět co máte dělat. Stačí hlídat si email a vždy budete vědět.

Každodení podpora vaší praxe

Denní praxe pro viditelný progres vám zabere 10 minut denně. A já vás budu v fb skupině aktivně podporovat a odpovídat na vaše dotazy.

Moc se na vás těším.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.