Výklad ke vstupu do Světelné série pro Bohatství.

Tak co myslíte?

Bude to pro vás transformační jízda, kdy nezůstane kámen na kameni?

Nebo krásná harmonizace a jemná podpora vaší cesty?

Tak jdeme na to.

Karta č. 1 - Zhroucení

🤩 🔥 🤩

Ten smajlík je tam správně. 😉 Protože tohle bude opravdu transformační jízda. A já už vím a mám mnohokrát prožito, že zhroucení starého umožní prostor pro nové.
 
Vy co jste dali jedničku, tak se vám zhroutí vnitřní přesvědčení a i vaše realita (samozřejmě u každého jinak a na jiných úrovních). Ten proces bude bolet. Budou ho provázet slzy a ty už postupně budou tvořit prostor pro nové.
Protože to nové, by nemohlo existovat na těch starých základech.
 
Já si tuto kartu vytáhla před necelým rokem a docela mě to překvapilo. A opravdu došlo k zhroucení. Zhroutilo se mi mé domnělé bezpečné místo, bylo v tom tolik slz, křivdy a nepochopení… Ale bylo to o tom, konečně naplno pochopit, že svůj bezpečný prostor si nesu v sobě. Že je potřeba být naplno v sobě, do tohoto místa v sobě se vracet a z něj tvořit…
A když se podívám kde jsem byla tehdy a kde jsem teď? Ta změna je neskutečná a absolutně božská!
 
 

Karta č. 2 - Vnitřní chrám

Vnitřní chrám
 
Vy,co jste si vybrali tuto kartu, tak můžete v šestitýdenní sérii prožívat praktickou duchovní zkušenost, která vám bude pomáhat najít si v běhu všedních dní prostor na svou duši a vnímat její hlas. 
Čeká vás cesta hlubšího kontaktu s vaší duší, přes vaši vnitřní oddanost každodenní duchovní praxi, ze které se vytvoří úžasný zdravý návyk. 
 
Ukotvíte se v síle vlastního vnitřního chrámu a z tohoto stabilního, jasného a zároveň třpytivého prostoru budete tvořit. 
 

Karta č. 3 - Poslechni volání

Poslechni volání 
 
Kdo zvolil tuto kartu, tak má vypnout hlavu a všechny její argumenty. A udělat první krok k tomu co ho opravdu vnitřně volá. Pokud tím voláním, je 6 týdenní série, tak tato karta vás přišla popostrčit k akci a k tomu udělat první krok. 
 
„Někdy je to tak, že čím více se bráníme následovat volání své duše, tím je to pro její růst důležitější.“
 
Vnímám u této karty, že je i možné, že jste teď měli různé jiné investice (nebo vás čekají) a prostě to mysl vnímá jako nerozum atd.  Ale vaše duše cítí, že teď můžete vyrůst, jen je třeba vykročit. 
Takže si naciťte k čemu vás vyzývá vaše duše?
A udělejte nějaký krok do hmoty. 
 
U této karty ještě vnímám, že přímo v sérii to bude hodně o tom, že budete sosat právě mou realizátorskou energii a dělat ty kroky ve hmotě. 
 

Karta č. 4 - Tanči životem

 Tanči životem 
 
Krásná karta. V souvislosti s 6 týdenní sérií nese poselství toho, že se bude měnit vaše vnitřní vibrace. Změní se vaše energie. Buňky ve vašem těle budou opravdu vibrovat radostí a naladíte se na frekvenci života. 
 
Naučíte se pracovat se změnou tak, aby vás pozvedala a plně pochopíte a prožijete to, že změna je život. 
 
Vy se tím životem ve změně začnete pohybovat tanečními kroky.