!PRODEJ UKONČEN!

Chceš se začít posouvat způsobem, který jde napřímo rovnou k věci, který umí zamířit reflektor přesně na ty největší bloky a vytáhnout je na světlo?

Světelné kódy a jejich praktické používaní, to je to, co předávám.

Tahle spirituální novinka se otevírá víc a víc. Je součástí přerodu. Úzce souvisí se zvyšováním vibrací naší planety. A může mít zásadní vliv na „dovibrování“ našich těl.

A jak dovibrování těl souvisí s bohatstvím?

No úplně totálně.

Přecházíme do vyšší dimenze bytí. A najednou se začíná hrát jinak. To, co doteď mohlo fungovat ač to nebylo plně v integritě a pravdě se najednou sype jak domečky z karet.

Už se nedá stavět na ničem, co nejsme skutečně my. Co neneseme s čistou transparentností.

Teprve naše jasná a zářivá podstata nám může otevřít cestu k nekonečné hojnosti, kterou budeme prožívat jako tu „pozitivní“ hojnost.

Vesmír totiž je hojnost! A když nejsme v integritě, nebo dokonce ani neznáme sami sebe a jen si myslíme, že tohle jsem já, tak i přesto žijeme v hojnosti. A to v hojnosti toho, co si neseme uvnitř sami sebe. Takže můžeme žít v hojnosti nedostatku, v hojnosti ponížení, v hojnosti mizérie…
I proto já zvolila slovo bohatství. 

Světelný kód je primární zdrojová vibrace.

Vibrace, která je zachycena do konkrétní podoby v této realitě. 
A má různé podoby podle toho skrze jakou bytost je zprostředkována.
Já osobně stahuji světelné kódy ve formě světelného písma, světlené řeči (lightlanguage), zpěvu a pohybů rukou. 
Tato série vznikla jako reakce na nejčastěji stahované téma individuálních kódů. Tedy hojnost skrze projevení vlastní podstaty. Individuální sólo kódy jsou super a miluju je, ale tohle je tak široké a obsáhlé téma, že práce s jedním kódem není dostatečně efektivní. 

V šestitýdenní sérii světelných kódů pro BOHATSTVÍ budeme kódovat tato témata:

1. Týden:
Odblokování destruktivních vzorců a přesvědčení ohledně peněz a bohatství. Tzv. velká čistka. 
 

2. Týden:

Důvěra. Pochopení energie peněz, důvěra ve vesmírný řád. 

3. Týden:

Aktivace. Otevření se vlastním darům. Sladění vlastních darů.

4. Týden:

Vyzáření. Rozpuštění strachu z vlastní záře. Podpora maximálního rozzáření do světa.

5. Týden:

Hluboká láska k penězům.

6. Týden:

Osobní magnetismus.

Čeká nás spolu šest týdnů, kdy na sebe necháme působit světelné kódy. Na začátku každého týdne se vám zpřístupní stránka s materiály ke stažení. Bude tam vždy úvodní video se stažením kódu, kódovaná tapeta na mobil a PC, kód vhodný k tisku, MP3 nahrávka kódu a ještě nahrávka kódu ve smyčce. 
1m

Členská sekce

Časově neomezený přístup do členské sekce s kódy a materiály ke stažení.

3m

Podpora ve fb skupině

Facebooková skupina s podporou po dobu průběhu série.

2m

6 x Živé vysílání

Každý týden jedno hromadné živé vysílání. 2x LightStream, 1x světelná cesta, 3x živé vysílání ve kterém se bude odpovídat na vaše dotazy.

Začínat budeme 14. 11. 2022

Cena: 5555 Kč

Zajímá tě, upřesnění toho, co ti energie této série může dát?

Je to hard ezo, tak na to pojďme od ezo lesa. Která karta tě volá?
(Pokud už sis tento výklad dělal(a) ve fb skupince, tak platí ta první karta (první nacítění).)

Zajímají tě zkušenosti ostatních s mými kódy?

Recenze na 6 týdenní sérii od Terezky Holé

Ještě před dvěma měsíci jsem o světelných kódech neměla ani tušení. Pak Klárka v jedné společné skupině sdílela informace světelných kódů a já si řekla, to je ale blbost, to se mě netýká.  NO, VESMÍR SI MYSLÍ NĚCO JINÉHO.

Kódy si mě přitáhly jako magnet. Klárčina energie a síla ve spojení s kódy působí jako ideální kombinace, pokud chcete svůj život odlehčovat slupku po slupce, blok za blokem. 

6 týdnů s Klárčinou podporou pro mě bylo jako oáza bezpečí, že věci se dějí přesně tak, jak mají a ve správném pořadí. 

Každý týden nové téma, zdánlivě nesouvisející a přitom tak perfektně navazující a doplňující se. Každý kod v mém životě objevil jiné téma, vytáhl ho na povrch a s Klárčinou úžasnou podporou v podobě osobních kódu na míru, se zázračně všechna témata zpracovala nebo posunula. 

Měla jsem odjakživa špatný vztah k penězům, vnitřně jsem se jim bránila. Teď můžu říct, že peníze miluju, jsou součástí mého života. 

Podvědomě jsem se schovávala před lidmi, přestože s lidmi pracuji. S Klárčinou pomocí jsem pochopila svoje vnitřní dítě, které se prostě bálo světa dospělých a odmítalo převzít zodpovědnost. Kodům dovolilo rozbít hradby, které si kolem sebe vystavělo. Začala jsem k sobě přitahovat přesně ty správné lidi, s kterými můžu být taková jaká jsem a jaká chci být. 

V realitě to vypadá asi tak, že ke mně proudí peníze z různých zdrojů každý den. 

Přitahuji k sobě lidi, s kterými mám pocit, že se znám roky. 

Začaly mi padat do klína nabídky ke spolupráci na různých projektech. 

A to vše se otevřelo posledních pár týdnů, díky působení světelných kódů a Klárčině kurzu. 

Děkuji, že jsi mi vstoupila do života.

Recenze na 6 týdenní sérii od Lenky Čermákové

Milá Klárko, děkuji ti za krásnou šestitýdenní sérii světelných kódů. Jsem úplně nejvíc nadšená fanynka :D.

 Narazila jsem na tvou práci náhodou a zaujaly mě napřed kódy v malované podobě formou tapety na mobil. Ty obrázky mě fascinují stále. Takže jsem byla zvědavá, jaký to bude, až budeš mluvit světelnou řečí…a teda musím říct jedno velké WOW. 

Napřed teda jsem na to hleděla s pocitem, že to je teda řádně ujetý a hard core ezo. Uf…když jsem to pustila klukům tak reakce byla…mami vypni to, to je jak ze Zmijozelu :D. 

Ale já se nedala. Pouštěla jsem si kódy pořád a zase. Začala jsem v období, kdy jsme doma řešili velký finanční problém. Já měla strachy, blbý pocity a po prvním poslechu se to přechodně zhoršilo, tak nějak ty brrr pocity vygradovaly. Ten první kód byl teda pořádnej rejžák. Už druhý týden to bylo lepší a někdy koncem třetího týdne jsem zjistila, že strach je pryč. Normálně jsem si začala bejt jistá, že to zvládneme. 

Ta důvěra, která přišla byla tak osvobozující. A fakt že jo, strachy se rozplynuly a začal proces stabilizace. A ten zažívám pořád. Chodí prostě hojivé situace. Za to moc díky. Taky moc děkuju za tvou podporu a živá vysílání. To byla vážně přidaná hodnota. Všem, kdo jsme psaly do vlákna jsi stáhla speciální podpůrný kód na míru a to byl teprve fičák. Nikdy jsem nic podobného nezažila. Díky, díky, díky. TVŮJ PROGRAM DOPORUČUJI VŠEM, KTEŘÍ PŘIPOUŠTĚJÍ, ŽE JE NĚCO TAKOVÉHO VŮBEC MOŽNÉ, všem, kdo si dovolí zkoušet nové metody a důvěřovat jim. Protože ty výsledky jsou ohromující.

Ještě jednou moc děkuji.

Ze srdce Lenka Čermáková

Jak to vypadalo v fb skupince k testovací sérii?

Shrnutí:
 ✨ časově neomezený přístup do členské sekce s kódy a materiály ke stažení 
✨ fb skupina s podporou po dobu průběhu série
✨ každý týden jedno hromadné živé vysílání 

Živá vysílání

1m

3 živé vysílání s odpovídáním na dotazy

V rámci této série budete mít 3 x živé vysílání ve kterém bude Hanka odpovídat na vaše dotazy.

3m

2 x LightStream

Společně budeme mít dva hromadné LightStreamy
ve kterých budu stahovat vždy 5 kódů.

2m

1 x světelná cesta

Světelná prožitková cesta je v podstatě vedená meditace prokládaná světelnými kódy.

Kdo tě bude provázet?

Klára, Tereza a Hanka – energetické kombo obsahující realizátorskou, transformační a inspirátorskou energii. Naše energie se nádherně doplňují a vytvoříme ti ideální podmínky pro tvůj maximální posun. 

Klára Janíková

Hlavní dar duše: Síla a Pravda

Jsem tvůrkyně celého tohoto programu, Lightworkerka a taková radostná roztančená duše pro kterou je svoboda a pravda zásadní podstatou.

Těší mě když rostu a lidé kolem mě taky. Vnímám, že je zásadní roztančit radostí a projeveným potenciálem celý svět a nebojím se toho přeplavat kvůli tomu hnijící bažinu plnou svinstva.

Moje energie je tak trochu jako chameleon a umí se přepínat klidně z extrému do extrému. Dokážu perfektně načíst situaci a vnímat pravdu. Na pravdu mám detektor, přes který neproteče žádná křivost. Možná i díky těmto vlastnostem mě práce se světelnými kódy pouští do nejrůznějších zákoutí a témat. 

Dokážu zvědomit jakoukoliv stínovou energii a následně stáhnout kód na narovnání této energie. Pracovat s DNA, bourat hradby a zdi, velmi ostře zacílit energii a rychle reagovat na potřebnou změnu.

A co je zcela zásadní. Tak jsem realizátor. Moje duše nese 89% realizátorské energie. Co to znamená? Znamená to, že moje energie a pole funguje jako hnojivo. Je to obrovsky vyživující energie silně propojená s hmotou a vyživuje vše co jí přijde do cesty, proto je pro mě zásadní pracovat v absolutní transparentnosti a pravdě. 

malý

Hana Koníčková

Hlavní dar duše: Láska

Jsem transformátor s inspirační energií.

Okamžitě cítím, co není v harmonii a potřebuje proměnit a zároveň mohu inspirovat k řešení. Vše je umocněno mým nezatíženým pohledem reflektora, který vidí, co je ponořeno v Matrixu a co nového se rodí a od Matrixu osvobozuje.

Je to ostrý, ale Vesmír mi to namíchal i s hlavním darem lásky a v tomto poli vás i hluboké (ne úplně komfortní, ale tolik potřebné) uvědomění nerozstřelí, tak, abyste se znovu neposkládali. Naopak. Mou vášní je odstřelit to, co vás drží v malosti a mou radostí je vidět, jak přijímáte svou velikost. Každý ji má v sobě, jedinečnou a nádhernou.

Dostala jsem i nástroje s kterými mohu pracovat. Mou láskou a velkou pomocnicí je voda, s kterou společně tvoříme Vodní esence-Spojení s duší. Při konzultacích mohu nahlížet jak jsou rozloženy energie v energetických centrech, jakým způsobem fungují a co by potřebovaly, aby mohly fungovat naplno. Projevovat se svobodně a v plné síle v konkrétních oblastech života, s jakými souvisí…

Společně se můžeme podívat i na vaši vnitřní vodu nebo vám mohu vytvořit pole pro šamanskou cestu za odpověďmi na vaše otázky. Jako orákulum můžeme využít i karty. Všechno to, co se objeví pak spolu pojmenujeme a vy budete jasně vidět jaké další kroky vás povedou blíž k sobě a tím i k životu v souladu se sebou.

281090149_1111876609390365_7216086352715815935_n

Tešíme se!

Tento program nenahrazuje lékařskou, psychologickou či psychiatrickou péči. Nedoporučuji vstupovat do tohoto programu, pokud máš diagnostikovanou jakoukoliv psychickou poruchu nebo jsi v péči psychologa či psychiatra. 

Úspěch každé z klientek záleží na mnoha faktorech (odhodlanost, konzistence, dělání příslušných reálných kroků apod.). Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáš vlastní zodpovědnost za dosažení požadovaných výsledků.