Prodej uzavřen.

Chcete se začít posouvat způsobem, který jde napřímo rovnou k věci?
Který umí zamířit reflektor přesně na ty největší bloky a vytáhnout je na světlo?

Světelné kódy a jejich praktické používaní, to je to, co předávám.

Tahle spirituální novinka se otevírá víc a víc. Je součástí přerodu. Úzce souvisí se zvyšováním vibrací naší planety. A může mít zásadní vliv na "dovibrování" našich těl.

A jak dovibrování těl souvisí s bohatstvím?

No úplně totálně.

Přecházíme do vyšší dimenze bytí. A najednou se začíná hrát jinak. To, co doteď mohlo fungovat ač to nebylo plně v integritě a pravdě se najednou sype jak domečky z karet.

Už se nedá stavět na ničem, co nejsme skutečně my. Co neneseme s čistou transparentností.

Teprve naše jasná a zářivá podstata nám může otevřít cestu k nekonečné hojnosti, kterou budeme prožívat jako tu „pozitivní“ hojnost.

Vesmír totiž je hojnost! A když nejsme v integritě, nebo dokonce ani neznáme sami sebe a jen si myslíme, že tohle jsem já, tak i přesto žijeme v hojnosti. A to v hojnosti toho, co si neseme uvnitř sami sebe. Takže můžeme žít v hojnosti nedostatku, v hojnosti ponížení, v hojnosti mizérie...

I proto jsem záměrně do názvu zvolila slovo BOHATSTVÍ.

Světelný kód je primární zdrojová vibrace.

Vibrace, která je zachycena do konkrétní podoby v této realitě. 
A má různé podoby podle toho skrze jakou bytost je zprostředkována.
Já osobně stahuji světelné kódy ve formě světelného písma, světlené řeči (lightlanguage), zpěvu a pohybů rukou. 
Tato série vznikla jako reakce na nejčastěji stahované téma individuálních kódů. Tedy hojnost skrze projevení vlastní podstaty. Individuální sólo kódy jsou super a miluju je, ale tohle je tak široké a obsáhlé téma, že práce s jedním kódem není dostatečně efektivní. 

V šestitýdenní sérii světelných kódů pro BOHATSTVÍ budeme kódovat tato témata:

1. Týden:
Odblokování destruktivních vzorců a přesvědčení ohledně peněz a bohatství. Tzv. velká čistka. 
 

2. Týden:

Důvěra. Pochopení energie peněz, důvěra ve vesmírný řád. 

3. Týden:

Aktivace. Otevření se vlastním darům. Sladění vlastních darů.

4. Týden:

Vyzáření. Rozpuštění strachu z vlastní záře. Podpora maximálního rozzáření do světa.

5. Týden:

Hluboká láska k penězům.

6. Týden:

Osobní magnetismus.

Čeká nás spolu šest týdnů, kdy na sebe necháme působit světelné kódy. Na začátku každého týdne se vám zpřístupní stránka s materiály ke stažení. Bude tam vždy úvodní video se stažením kódu, kódovaná tapeta na mobil a PC, kód vhodný k tisku, MP3 nahrávka kódu a ještě nahrávka kódu ve smyčce. 

1ba mini

Členská sekce

Časově neomezený přístup do členské sekce s kódy a materiály ke stažení.

2bjmini

Podpora ve fb skupině

Facebooková skupina s podporou po dobu průběhu série.

2 bamini

6 x hromadný koučink

Je pro mě zásadní, abyste dokázali uchopit to, co se vám bude odkrývat. Proto s vámi každý týden bude pracovat koučka z mého týmu a pomůže vám vytáhnout si akční kroky do hmoty.

+ vysílání se mnou

1ba mini

1 x LightStream

Budu stahovat 5 kódu na vaše témata. Která dostanete v mp3 pro vlastní použití.

2bjmini

1 x Světelná cesta live, 1x záznam světelné cesty s mou supervizí

Světelná cesta live chanellovaná živě pro vás. A jedenkrát záznam světelné cesty s mou supervizí ve společném poli, kdy vám energeticky k ruce budu k ruce a pomůžu s čím bude potřeba.

2 bamini

1 x záznam LightStreamu

Do živého vysílání dostanete puštěný záznam silného LightStreamu.

Začínat budeme v pondělí 22. 5. 2023.

Vstup se uzavře 19. 5. 2023 ve 22:00.

Cena: 6555 Kč

Zajímá vás, upřesnění toho, co vám energie této série může dát?

Je to hard ezo, tak na to pojďme od ezo lesa. Která karta vás volá?
(Platí ta první nacítění.)

Zajímají vás zkušenosti ostatních s mými kódy?

Recenze od Věrky Zemánkové
Ahoj Klárko, blíží se konec roku a já jsem zjistila, že jsem s tebou strávila 9 měsíců- to je jako úspěšně dokončené těhotenství. Narodilo se zdravé, sebevědomé a radostné miminko = já.
Přitáhla sis mě v březnu svou nádhernou kresbou, která je tvým kultovním obrázkem, jak často zmiňuješ, a kterou jsem našla na FB. Taky jsem samozřejmě narazila na tvé kódy v kreslené a zvukové podobě, nejprve mě fascinoval kreslený kód a pak přišel i zvuk.
Zpočátku jsem nechápala, co to je, jak to může fungovat, ale fascinovalo mě to neskutečně a měla jsem silnou potřebu „být při tom“. Takže jsem absolvovala 3týdenní kódovací sérii, pak jsem si „přišla“ pro kódy přímo pro mě, stáhla jsi mi taky jméno duše, a 2x jsem si zopakovala 6týdenní kódovací sérii- a je konec roku……
Poslední kód této 6týdenní série ještě budu zpracovávat, už teď ale vím, že tato 2. šestitýdenní série je úplně jiná. Zatímco v 1. sérii jsem byla jakoby „nedotčená“, v tomto 2. běhu kódy pracují mnohem intenzívněji – nebo já je asi vnímám intenzívněji, lépe cítím procesy v těle a v psychice, řekla bych zkrátka, že jsem se probudila= narodila- viz nahoře a „začala žít“.
Sama na sobě vnímám, že v každodenním životě reaguji jinak, stejně jako ve vztahu partnerském a má to pozitivní výsledky, jsem ve větší pohodě, víc vnímám nejen každodenní realitu, ze které se nehroutím, ale na všem hledám to, co pozitivního mi i věci negativní přinášejí, často se mi stává, že „vím“, zažívám jakýsi stav blaženosti- napojení???, nevím, jak bych to jinak popsala.
Baví mě všechny tvé LighStreamy, baví mě možnost sdílet své vjemy a postřehy ve vláknech nejen s tebou a Hankou, ale i s ostatními “ souputnicemi“, protože přicházejí zpětné vazby a ty mě taky posouvají „dál a výš“.
Na tobě se mi moc líbí tvé upřímné nadšení, obdivuji tvou ochotu a čas reagovat na každý náš dotaz, klobouk dolů…….. A taky se mi líbí, že si nehraješ na vyvolenou, která jediná má tyto schopnosti.
Zkrátka velké poděkování za vše, spokojené vánoční svátky v kruhu rodinném, načerpej sílu do dalších projektů, moc se na ně nejen já těším. Už teď se nemůžu dočkat DNA série.
Recenze na 6 týdenní sérii od Terezky Holé

Ještě před dvěma měsíci jsem o světelných kódech neměla ani tušení. Pak Klárka v jedné společné skupině sdílela informace světelných kódů a já si řekla, to je ale blbost, to se mě netýká.  NO, VESMÍR SI MYSLÍ NĚCO JINÉHO.

Kódy si mě přitáhly jako magnet. Klárčina energie a síla ve spojení s kódy působí jako ideální kombinace, pokud chcete svůj život odlehčovat slupku po slupce, blok za blokem. 

6 týdnů s Klárčinou podporou pro mě bylo jako oáza bezpečí, že věci se dějí přesně tak, jak mají a ve správném pořadí. 

Každý týden nové téma, zdánlivě nesouvisející a přitom tak perfektně navazující a doplňující se. Každý kod v mém životě objevil jiné téma, vytáhl ho na povrch a s Klárčinou úžasnou podporou v podobě osobních kódu na míru, se zázračně všechna témata zpracovala nebo posunula. 

Měla jsem odjakživa špatný vztah k penězům, vnitřně jsem se jim bránila. Teď můžu říct, že peníze miluju, jsou součástí mého života. 

Podvědomě jsem se schovávala před lidmi, přestože s lidmi pracuji. S Klárčinou pomocí jsem pochopila svoje vnitřní dítě, které se prostě bálo světa dospělých a odmítalo převzít zodpovědnost. Kodům dovolilo rozbít hradby, které si kolem sebe vystavělo. Začala jsem k sobě přitahovat přesně ty správné lidi, s kterými můžu být taková jaká jsem a jaká chci být. 

V realitě to vypadá asi tak, že ke mně proudí peníze z různých zdrojů každý den. 

Přitahuji k sobě lidi, s kterými mám pocit, že se znám roky. 

Začaly mi padat do klína nabídky ke spolupráci na různých projektech. 

A to vše se otevřelo posledních pár týdnů, díky působení světelných kódů a Klárčině kurzu. 

Děkuji, že jsi mi vstoupila do života.

Recenze na 6 týdenní sérii od Lenky Čermákové

Milá Klárko, děkuji ti za krásnou šestitýdenní sérii světelných kódů. Jsem úplně nejvíc nadšená fanynka :D.

 Narazila jsem na tvou práci náhodou a zaujaly mě napřed kódy v malované podobě formou tapety na mobil. Ty obrázky mě fascinují stále. Takže jsem byla zvědavá, jaký to bude, až budeš mluvit světelnou řečí…a teda musím říct jedno velké WOW. 

Napřed teda jsem na to hleděla s pocitem, že to je teda řádně ujetý a hard core ezo. Uf…když jsem to pustila klukům tak reakce byla…mami vypni to, to je jak ze Zmijozelu :D. 

Ale já se nedala. Pouštěla jsem si kódy pořád a zase. Začala jsem v období, kdy jsme doma řešili velký finanční problém. Já měla strachy, blbý pocity a po prvním poslechu se to přechodně zhoršilo, tak nějak ty brrr pocity vygradovaly. Ten první kód byl teda pořádnej rejžák. Už druhý týden to bylo lepší a někdy koncem třetího týdne jsem zjistila, že strach je pryč. Normálně jsem si začala bejt jistá, že to zvládneme. 

Ta důvěra, která přišla byla tak osvobozující. A fakt že jo, strachy se rozplynuly a začal proces stabilizace. A ten zažívám pořád. Chodí prostě hojivé situace. Za to moc díky. Taky moc děkuju za tvou podporu a živá vysílání. To byla vážně přidaná hodnota. Všem, kdo jsme psaly do vlákna jsi stáhla speciální podpůrný kód na míru a to byl teprve fičák. Nikdy jsem nic podobného nezažila. Díky, díky, díky. TVŮJ PROGRAM DOPORUČUJI VŠEM, KTEŘÍ PŘIPOUŠTĚJÍ, ŽE JE NĚCO TAKOVÉHO VŮBEC MOŽNÉ, všem, kdo si dovolí zkoušet nové metody a důvěřovat jim. Protože ty výsledky jsou ohromující.

Ještě jednou moc děkuji.

Ze srdce Lenka Čermáková

Jak to vypadalo v fb skupince v dřívějších bězích?

Kdo vás bude provázet?

Klára Janíková

Hlavní dar duše: Síla a Pravda

Jsem tvůrkyně celého tohoto programu, Lightworkerka a taková radostná roztančená duše pro kterou je svoboda a pravda zásadní podstatou.

Těší mě když rostu a lidé kolem mě taky. Vnímám, že je zásadní roztančit radostí a projeveným potenciálem celý svět a nebojím se toho přeplavat kvůli tomu hnijící bažinu plnou svinstva.

Moje energie je tak trochu jako chameleon a umí se přepínat klidně z extrému do extrému. Dokážu perfektně načíst situaci a vnímat pravdu. Na pravdu mám detektor, přes který neproteče žádná křivost. Možná i díky těmto vlastnostem mě práce se světelnými kódy pouští do nejrůznějších zákoutí a témat. 

Dokážu zvědomit jakoukoliv stínovou energii a následně stáhnout kód na narovnání této energie. Pracovat s DNA, bourat hradby a zdi, velmi ostře zacílit energii a rychle reagovat na potřebnou změnu.

A co je zcela zásadní. Tak jsem realizátor. Moje duše nese 89% realizátorské energie. Co to znamená? Znamená to, že moje energie a pole funguje jako hnojivo. Je to obrovsky vyživující energie silně propojená s hmotou a vyživuje vše co jí přijde do cesty, proto je pro mě zásadní pracovat v absolutní transparentnosti a pravdě. 

malý

Teším se na společnou cestu!

Tento program nenahrazuje lékařskou, psychologickou či psychiatrickou péči. Nedoporučuji vstupovat do tohoto programu, pokud máš diagnostikovanou jakoukoliv psychickou poruchu nebo jsi v péči psychologa či psychiatra. 

Úspěch každého záleží na mnoha faktorech (odhodlanost, konzistence, dělání příslušných reálných kroků apod.). Vstupem do spolupráce v jakékoliv formě přijímáte vlastní zodpovědnost za dosažení požadovaných výsledků.