PRODEJ UZAVŘEN

Co vám budu povídat, tato série je zatím můj sériový majstrštyk. Je to diamant z celé mé kolektivní tvorby.

Pojďme možná začít od konce. Aneb DNA série očima absolventů.

Společná rekonstrukce DNA v kvantovém poli

Tato kódovací série je jiná než mé předchozí. Velkou roli zde bude hrát i naše společná kolektivní práce v kvantovém poli. Budeme společně rekonstruovat torza naší DNA a to aktivně, společně a se sílou každého jednoho z nás.

Kódy a Klíče

U prvního běhu, jsem toho věděla méně. Mysl nerozuměla, ale vedení a instrukce byly jasné. Dnes už chápu a cítím obrovskou jistotu a radost z toho s čím úžasným můžeme pracovat. Podpora této série je obrovská. Zadání této série je jasné a přesné. Stejně tak postupy jak s dílčími kódy a klíči pracovat.

Vše vám srozumitelně předám a povedu vás krok za krokem.

Pojedou vám procesy?

Tentokrát ve smyslu čištění u většiny účastníků nijak extrémně. (Ale samozřejmě můžete procesovat i silněji, pro jistotu si níže vytáhněte kartu. 😉 Ta vás může navést na váš průběh.) Nebudeme narovnávat konkrétní slabé stínové energie, tudíž vám nebude jejich rozvibrovaná energie způsobovat těžkosti.

Půjdeme jakoby ještě za ně. Staneme se opravdu architekty, nové éry našeho lidství. A každý jeden z nás může přidat ruku k dílu a být součástí. Procesy se tentokrát dají očekávat opravdu ve formě spirituálních zážitků.

Možná se ptáte, k čemu mi to jako bude?

A já říkám, perfektní otázka!

Neslibuji zázrak, ale progres.

Vím jak to se světelnými kódy chodí. Takže dám ruku do ohně za to, že pokud aktivně pojedete na vlně série, tak budete pozorovat změny.

Změny ve vnímání své duše, svého těla, budete silněji vnímat propojení všech částí svého já. Bude se vám lehčeji odkrývat vaše bloky, bude se vám snadněji manifestovat do hmoty

Proč? Protože dáte svoje auto do servisu! A k těm nejlepším! (Tím nemyslím sebe ale ZDROJ. ;-)) A ještě si zaplatíte luxusního instruktora pro výuku závodní, ale bezpečné jízdy.

To se pak úplně jinak řídí.

Instalace nového operačního systému našeho já.

V podstatě se budeme věnovat instalaci nového operačního systému pro naši bytost. Bude to práce, to jo. Ale krásná. A to hlavně skrze naše propojení a vzájemnou podporu.

Vnímám, že navážeme hlubší vazby. Skrz propojení v kvantovém poli se ucítíme. Budeme se vzájemně podporovat skrz jedinečnou energii každého z nás.

Někdy hledáme cestu.

Každý z nás má někdy pocit, že stojí na místě. Že to co dělal už nefunguje, že je potřeba začít něco dělat jinak. Pokud to tak máte a kódy si vás zavolaly, věřte mi, že vám mají co předat.

A do čeho menšího se s nimi pouštět, než do absolutního restartu našeho já?

Budete se koupat 5 týdnů v poli mojí realizátorské energie.

Realizátorská energie je něco jako hnojivo pro hmotu. Tahle energie je ta co umí s hmotou spolupracovat, krásně zhmotňovat atd. Zároveň vás budu celou dobu aktivně motivovat, podporovat a reagovat na vaše příspěvky i komentáře.

Dostanete:

Komplet zadání a materiály ke stažení v členské sekci

Veškeré informace, zadání a materiály budou v členské sekci do které vám přístupy zůstávají.

Podpora v fb skupině po dobu série

Ani tuto sérii nevypustím bez podpory. Budu kódovat s vámi a podporovat vás na cestě.

Živá vysílání, LightStreamy

Součástí série bude 1x LightStream, 1x světelná cesta, 2x živé vysílání - odpovědi na otázky s vodní šamankou Hankou MaUa Koníčkovou.

Aktivní práce s 12 klíči

Klíče slouží pro naši praxi. V rámci posledního týdne, budeme aktivně pracovat s dílčími klíči. Bude k nim více pracovních listů i kratších živých setkání v kvantovém poli.

Kvantové desetiminutovky

Jedna z nejoblíbenějších chvilek, kterou jsme v prvním běhu mívali. Aneb opravdu půjdeme za tím, co aktuálně můžeme v našem poli opravit, posunout zesílit.

Na co konkrétně se můžete těšit?

1. týden

Silný světelný záměr
AKTIVAČNÍ KÓD

Rozsvítíme potrhané a rozházené zbytky původní DNA.
 

2. týden

USAZOVACÍ KÓD
Tyto aktivované části se dají do pohybu a budou se vracet na správné místo. 
 

3. týden

DORŮSTAJÍCÍ KÓD
Regenerační fáze dorůstání vláken.
 

4. týden

KOTVÍCÍ KÓD
 
Kód který ukotvuje nové vlákno. Pevně ho drží a připravuje na plnou aktivaci. 
 

12 klíčů

12 klíčů – slov ve světelné řeči -stáhnutých mnou, zvučených Šárkou Markovou
12 znaků –  speciálních kódů, klíčů DNA 

Popsání jednotlivých vláken. 

V rámci možností toho co naše hlava je schopna aktuálně přijímat. 

Vlákna která nám zůstala v původní zdravé formě jsou druhé a třetí. 

Pokud vás zajímá proč ne to první, tak vysvětlení přichází záhy. Jednička nese celistvé vědomí jednoty. V té rovině toho, že ABSOLUTNĚ na všech úrovních VÍM, ŽE JSEM VŠÍM. Tudíž není možné jednat jakkoliv proti komukoliv, protože tím ničím sám sebe…stačilo by toto vlákno mít plně funkční a lidská bytost by se nikdy neobrátila s jakoukoliv agresí proti jiné bytosti.

Série bude startovat v pondělí 23. října 2023.
Prodej se uzavírá v neděli 22. října ve 22:00.

Cena:

6999 Kč

Série byla stažena 11. 11. 2022 společně s Šárkou Markovou.

Šárka Marková
Aľesa Ka Niana

Vzhledem k tomu, že jsem Šárce stahovala jméno duše tak vím, že nese andělskou energii, která podporuje iniciaci zrození v koncentrovanějších vrstvách energie.

Tady máte sestříhanou ukázku z této série. Pusťte si ji ideálně do SLUCHÁTEK, zavřete si oči a naciťte si ji přes vaše tělo. 🙂

Naše jména duše i podpisy se částečně prolínají. 
Šárka pracuje se zvukem, je profesionální zpěvačka a úžasně otevřená a napojená žena.

Klára Janíková
Kaľesa

To jsem já, jsem tvůrkyní tohoto webu i této kódovací série. 

Moje energie patří mezi koncentrovanější, dokáže se zacílit velmi úzce a přesně, a tam pracovat, číst atd. 
Zároveň umí velmi dobře spolupracovat s hmotou. 

Kdo mě už znáte víc, tak víte, že sice pracuji se Zdrojovou energií a světelnými kódy, ale že jsem praktik. 

Spiritualita bez výsledků a bez praktického začlenění do všedních dní mě nezajímá. 

Tato série není pro ty, kteří hledají zázraky a zkratky.

Tato série je pro vás, pokud:

Pokud se nebojíte hloubek.

Jste schopni dělat pravidelně jednoduché akční kroky.

Chcete spiritualitu opravdu praktikovat a mít s ní výsledky.

Nejste si jistí?
Pojďme se kouknout, co zrovna vám série chce dát?

Vyberte si kartu, která si vás první zavolá. 🙂

Na prvních deset opět čeká first minute bonus.

5x kódovací kompas k sérii

Textový dokument ve kterém se dočtete individuální informace o tom, jak je na tom vaše DNA, jaká jsou individuální doporučení pro vaše kódování. Součástí je načtení 2x jednou na začátku série a pak ještě jednou pro nahlédnutí progresu a doporučení pro další práci (2. termín je volitelný).

5 x účast na VIP LightStreamu

Tento bonus obsahuje 1x účast na VIP LightStreamu, což je jediná možnost jak mít ode mě individuální kódy a vhledy live. Uskuteční se koncem listopadu po skončení DNA série.  Výstupem bude jeden individuální kód (samozřejmě se vším co k němu přijde). Mp3 kódu, smyčka pro další práci a celý video záznam VIP LightStreamu.

A protože není nad prožitou zkušenost, tak se pojďte podívat na zkušenosti a reference absolventů.

A můžete se tentokrát nechat podpořit ještě víc.

Emaralleya šperky DNA kolekce

Z láskyplné spolupráce se úžasně zrodily skutečně výjimečné šperky.

Šperky mocné, silné a obrovsky podpůrné pro celé naše lidství.

Emaralleya tvorba je sama o sobě úchvatná, silná a mocná.  Už kombinace stříbra, platiny a zlata tvoří energii, která nás velmi silně podporuje. A v kombinaci se světelnými kódy se zrodilo něco neuvěřitelně nádherného s obrovskou podpůrnou energií pro celé lidství. 

Šperk s DNA klíči nese jiné proudění energie než mandala. Jede jakoby po ose naší páteře a pevně drží a posiluje strukturu DNA.
Má velmi intenzivní propisy do těla a je silným pomocníkem při práci. Pokud se věnujete silnější energetické práci, tak vás až zázračným způsobem umí podržet v ose vašeho já. A zároveň velmi zrychluje regenerační procesy a „dobíjení“ energie.

Mandala funguje jinačím způsobem. Tato je ryze ženská, její energie se točí a centruje. Říct, že je slabší je špatný výraz, ona je prostě jiná.
Málokterý šperk nás umí tak jasně a zároveň jemně držet v centru našeho já, které je až průzračně jasné a konkrétní, s jasnou hranicí sebe, ale zároveň je velmi jemné a laskavé. Je to šperk který se s námi nese. Nese se a nese nás. Podporuje nás v té každodenní „všednosti“, je to partner pro proplouvání prostorem v jemnosti a pomáhá nám být v centru sebe sama během každodenních výzev.

Když bych je měla definovat, tak velký náhrdelník je mistrovské dílo, které velmi silně síťuje a drží osu naší DNA a podrží nás i v fakt obrovsky náročné práci.

A mandalka je jádro naší ženské DNA podstaty, která se vlní a točí a dokáže se přizpůsobovat a plout na vlně denních výzev.

Další zkušenosti a reference absolventů.

Stanislava Sóham
 
Do série jsem vstoupila kódováním s Klárkou nepolíbená. A s tím, že hele, uvidím. 😉
Před více než rokem, na jaře, se mi otevřely galaktické vzpomínky na moji minulost (i jiných) spojenou s pokusy na úrovni DNA, genetické inženýrství a manipulace. Přišly obrovské pocity viny, selhání… a snaha napravit i pochopit, co a jak se stalo. Do života mi chodili lidé, kteří se ukázali jako součást tohoto projektu. I další souvislosti a tak… nu a na otázku JAK přicházela stále stejná odpověď: SVĚTLEM.
Nechávám se v životě vést Vyšším já už dlouho, komunikuji s průvodci… a nastavuji se do stále větší důvěry.
A tak jsem s důvěrou naskočila i do série. Vlastně mi to vše dávalo totální smysl. Světelné kódy, ZVUK. ❤
Hned po prvních dnech se vyplavovaly velmi silné emoce. Staré pocity… a vypadalo to, že se boří vše, co vypadalo pevné. Emoce lítaly všemi směry – ačkoli s nimi pracuji, bylo to opravdu hodně – a po prvních dvou týdnech jsem se cítila úplně rozbitá. Odchody přátel, změny v rodině, změny pracovní, krylo se to s jakýmsi vyhořením… a zbořením pracovních vizí nastavených na podzim předtím… vypadalo to jako apokalypsa.
Měla jsem co dělat i s uzemňováním, pracuji energeticky s klienty a musela jsem se opravdu cíleně uzemňovat denně, několikrát za den. Pomohlo až pár dnů v přírodě bez práce, abych se ukotvila v čase a prostoru.
A pak… tak nějak plíživě se začalo měnit vše. Do konce série to nebylo znát, změny se propisují do reality postupně, během 3-4 měsíců, jakoby samozřejmě. A to mě moc baví, protože si je spojuji i s touto velikou prací. Zapadly puzzle do skládanky tam, kde mají být.
Zesílilo výrazně jemněhmotné vnímání – už tak bylo silné, teď opravdu VÍM i VIDÍM celým tělem a začínám SLYŠET. Nedá se už tvářit, že je to fata morgána. Zesílila komunikace napříč dimenzemi a cítím v sobě mnohem větší odvahu dát ven to, co jsem já opravdu. Otevřelo se mi plněji aktivování portálů v přechodových rituálech – a je v tom obrovská síla i smysl. A vnímám i jakousi „práci“ s časem, jako bych jej dokázala lépe ohýbat podle sebe. Otevřel se hlubší soucit – se všemi bytostmi, se sebou samotnou… ❤ a nová chuť ŽÍT naplno – a že to je něco hodně jiného, než jsem si dosud myslela a žila.
Díky aktivovaným vláknům DNA (je tam ještě prostor k dalšímu ladění) a i díky cvičením v těle se VÍC CÍTÍM. Vevnitř. V niterné dimenzi. Dosedlo vše, co jsem kdy nasála, do hlubších vrstev těla. Zmizel rozdíl mezi nebem a Zemí. Mezi nahoře a dole. Mezi kdysi a teď. Vše JE.
Moc mě bavilo kódování… a těším se na další.
A velmi děkuji,@Klárka Janíková, dává mi to vše velký smysl a doplňuje mnohé… a díky tekutým krystalům se více otevřela práce s pohybem v tanci – s fasciálním tělem, které vnímám napojeno na tekutou krystalickou síť vesmírného pohybu. A chystám se sérii zopakovat, těším se velmi. ❤
Kódy mi přijdou jako velmi efektivní, rychlý a účinný nástroj k transformaci. Zvuk je tak potřebnou součásít tvoření… Dosedají a vedou přímo do těla, není to úlet… a v Tvém praktickém podání jsou famózní. Děkuji ❤
Děkuji za to, co přinášíš a dáváš ven.
A za to, jak jsi. ❤
Dana Kotrbová
Ráda bych se vámi konečně podělila o moje pocity ze série DNA.
Byla jsem z kódů úplně nadšená i když musím přiznat, že jsem stále měla pocit, že se mnou nic moc nedělají.
Hltala jsem příspěvky ostatních a stále čekala co a kdy to udělá se mnou. Žádnou velkou změnu jsem však nepociťovala.
Po DNA jsem hned naskočila do kódování krční čakry s tím, že se hned po skončení této série k DNA vrátím a dojedu podle doporučení z kompasu.
Jenže… Po krční čakře jsem se cítila strašně unavená a i překódovaná a tak jsem si prostě musela dát pauzu, že se uvidí.
Mezi tím jsem si nechala načíst dary duše a dokonce se mi podařilo chytit místečko na jméno a podpis duše.
Dál jsem si pracovala se jménem duše a občas si jen tak malovala DNA kódy do vzduchu. No a hlavně pořád sledovala všechny ty úžasné ženy ze série a nestačila se divit jejich pokrokům.
Už jsem si říkala, že jsem asi nějaká divná, ale asi před třemi týdny se mi začali dít, pro mě velké věci.
Těžko se to dává do slov. Prostě jako kdyby mi všechno začalo dávat úplně jiný smysl a dosedlo spoustu puzlíků na své místo. Najednou vím. Třeba dřív než někdo dokončí větu, když se mě na něco chce zeptat, znám odpověď aniž bych o tom přemýšlela a ono se to po pár dnech uděje přesně tak jak jsem řekla. Cítím se tak nějak jinak, klidná, vyrovnaná, celistvá, přestávám řešit věci u kterých bych se dříve děsně rozčílila. Takže uvidím kam to bude pokračovat. Myslím, že je načase sérii si zopakovat a dotáhnout do konce i s doporučením z kompasu.
A co z toho všeho pro mě plyne? Každý jsme jiný a jsme na jiné startovní čáře. Někdo prostě potřebuje trochu víc času a nechat všechno pěkně dosednout. Nesrovnávat se s ostatními, protože jsme tu každý sám za sebe a ano i pro ostatní, ale ten náš život si žijeme a tvoříme jen mi sami svými rozhodnutími. Důležité je poslouchat svoje tělo a následovat to co mu řekne. Netlačit na sebe a neočekávat zázraky hned.
Děkuji Klárce za úžasné vedení, všem ve skupince za jejich sdílení a už teď se těším že se zase potkáme v nějaké další sérii.

Koupit sérii je možné do 22.10. 22:00
23. 10. již společně začínáme.

Moc se těším!

Děkuji!